PRAHA 3 PRAHA 9
CZ EN ES
≡ Menu

AMBULANTNÍ

REHABILITAČNÍ

ZAŘÍZENÍ

  • rehabilitační lékař
  • fyzioterapie
  • fyzikální medicína
  • masáže
Úvodní strana » Objednání

Objednání

Objednání zajištuje naše recepce během otevírací doby.

Objednat se můžete osobně, telefonicky nebo emailem. Objednání je možné i bez předchozího doporučení nebo s poukazem FT/K.

Pobočka Olšanská:

RECEPCE 1

T: 222 586 349, 739 314 886 (pro SMS)
E: olsanska@medicalcentre.cz 

RECEPCE 2

T: 722 913 065
E: olsanska@medicalcentre.cz 
 
 
Pobočka Baranova:
T: 257 711 800
E: baranova@medicalcentre.cz

Poukaz FT

Tento poukaz je platný pro fyzioterapeutickou léčbu. Poukaz na ošetření/vyšetření FT může vystavit Váš praktický lékař, neurolog, ortoped, chirurg, popřípadě lékaři jiných specializací. Upozorňujeme na krátkou dobu platnosti poukazu – je to pouze 7 dní.poukazFT.jpg

Poukaz K

Tento poukaz je platný pro vyšetření u rehabilitačního lékaře. Na jeho základě Vás objednáme k rehabilitační lékařce, která Vám na základě provedených vyšetření vystaví poukaz FT pro fyzioterapii. Poukaz K je platný 30 dnů.poukazK.jpg

První návštěva

Na objednanou terapii se prosím dostavte s časovým předstihem. Recepční si od Vás půjčí kartičku pojištěnce a poukaz FT/K. Nepotřebujete žádné speciální oblečení, pomůcky, ani ručník. Dostanete od nás pravidla chodu zařízení, která si pečlivě přečtěte a jejich dodržování podepisujete Vy i fyzioterapeut. Na první návštěvě se také dohodnete na plánu rehabilitace.

Omluva objednané terapie

Každý termín návštěvy klienta u terapeuta je předem domluven a je povinností klienta se na něj dostavit. V případě, že se klient nemůže z vážných důvodů dostavit, je povinen se omluvit VČAS, tzn. během předchozího dne (do konce pracovní doby recepce). Pro omlouvání lze využít telefon, SMS nebo email. Při pozdní omluvě bude rehabilitace požadovat náhradu nákladů a ušlého zisku způsobené nevyužitým termínem terapeuta. Výše uvedená pravidla se nevztahují na náhlé zdravotní komplikace, které klient doloží potvrzením od lékaře.