PRAHA 3 PRAHA 9
CZ EN DE
≡ Menu

AMBULANTNÍ

REHABILITAČNÍ

ZAŘÍZENÍ

  • rehabilitační lékař
  • fyzioterapie
  • fyzikální medicína
  • masáže
Úvodní strana » Kariéra

Kariéra

FYZIOTERAPEUT do ambulance v Praze 3 - R a F spol. s r.o.
Z důvodu rozšiřování našeho rehabilitačního týmu na pracovišti NZZ R a F spol. s r.o. v Praze 3 přijmeme fyzioterapeuta.


Hledáme zkušené fyzioterapeuty do ambulantního provozu PO-PÁ (kurz k vykazování výkonů 21415 a 21221 je velkou výhodou), ale přijmeme i studenta Mgr. oboru nebo absolventa.

Nabízíme: zázemí moderního pracoviště, mladý kolektiv, možnost dalšího vzdělávání, atraktivní ohodnocení, 25 dní dovolené + 2 placené dny na vzdělávání, benefity (dotovaná Multisport karta a slevy u dalších partnerů).
Nabízíme různé možnosti spolupráce (HPP – úvazek 0,50-1,00, DPČ, DPP) dle individuální domluvy. Nástup dle dohody.

Prosíme o zaslání Vašeho životopisu na email, vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor. Těšíme se na setkání!

Kontaktní osobou je Ing. Kristýna Doskočilová (k.doskocilova@medicalcentre.cz).

 

RECEPČNÍ - nabídka brigády (DPP)
Zavedená ambulantní rehabilitace a fyzioterapie na Praze 3 přijme recepční na dlouhodobější výpomoc (DPP).
Náplní práce je zabezpečení chodu recepce, podávání informací a objednávání klientů, drobná administrativa, podpora vedení.


Požadujeme: pečlivost, samostatnost, schopnost práce na PC, základy AJ, příjemné vystupování, zkušenosti na recepci/ve zdravotnictví jsou vítány.

Nabízíme: dlouhodobější spolupráce, zázemí moderního pracoviště, mladý kolektiv, možnost dalšího vzdělávání, atraktivní ohodnocení a benefity. Možnosti spolupráce dle individuální domluvy.


Nástup bude možný od 7/2019 - červenec, srpen potřebujeme vykrýt více dnů jako zástup za dovolené, od září cca 1-2 dny v týdnu. Vhodné zejm. pro studenty VŠ.

Prosíme o zaslání Vašeho životopisu a Vašich časových možností (červenec, srpen 2019) na email: k.doskocilova@medicalcentre.cz, vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

 

Pro více informací kontaktujte provozního manažera na telefonu 222 586 349.