Úvodní strana » Reference

Reference

 

Naprostá spokojenost ve všech ohledech! Příjemné jednání, snaha vyhovět s termíny, profesionální péče fyzioterapeuta.

Irena Kostková

Dovolte mi alespoň touto cestou ocenit nadstandartní práci fyzioterapeutky Veroniky Doležalové. Za svůj již bohužel dlouhý život jsem absolvoval řadu rehabilitací, ale takto důsledně a systematicky se mnou ještě nikdo nepracoval.

Jan Zamrazil

Všichni vstřícní a příjemní - jak lékařka, tak na recepci. Rehabilitace skončily zdárně, rozhýbán jsem a dostal jsem i rady a doporučení do budoucna. Vřele doporučuji.

Šimon Šatra

Ráda bych poděkovala za skvělou péči, kterou mi věnovala Vaše spolupracovnice, paní Saparová. Mám dost velké zdravotní problémy a fyzioterapii je u mne třeba provádět hodně opatrně. Prošla jsem už různými zařízeními, ale při sebevětší snaze příslušných pracovnic mi rehabilitace nepomohla, nevyhovovala nebo mi mé problémy ještě rozbouřila. Konečně NĚKDO, kdo je nejen milý svým vystupováním a zájmem, ale současně i profesionální. Je komunikativní, zajímá se o problémy svého klienta. Jsem nad míru spokojená. Paní Saparová našla způsob, jak mi ulevit. Jistě zná spoustu metod, ale je schopná vybrat nebo zkombinovat ty, které příslušnému jednotlivci nejvíce pomohou. Je velmi pracovitá, na maximum využívá určený čas. Kontroluje, zda jsou její úkony ještě únosné, zda nejsou příliš bolestivé apod. Celý společně strávený čas byl nejen příjemný, ale hlavně efektivní. Skutečně si zaslouží poděkování, moc mi pomohla.

Jarmila Dlouhá

Velmi ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala paní Kateřině Bečkové, která se mi věnovala po dobu několika týdnů. Přišla jsem k Vám v prosinci v opravdu velmi špatném stavu a s přetrvávajícími bolestmi. Díky odborné pomoci paní Bečkové, dobrým radám ke cvičení v domácím prostředí a hlavně díky jejímu opravdu velice vlídnému přístupu ke mně, se můj zdravotní stav zlepšil a bolesti ustoupily. Její pečlivost a opravdový zájem pomoct mi mě velmi mile překvapil a děkuji za to. Závěrem bych Vám ráda sdělila, že můj obdiv patří také všem, kteří mají na starosti recepci RAF. Jejich příjemné a milé vystupování musí zbavit ostychu každého, kdo k Vám jde poprvé. Častokrát jsem byla svědkem i jejich pěkného lidského přístupu hlavně ke starším pacientům. Děkuji a přeji Vám všem ať jste zdraví a ať máte co nejvíce spokojených pacientů.

Ivana Novotná

Pole označená * jsou povinná.