PRAHA 3 PRAHA 9
CZ EN ES
≡ Menu

AMBULANTNÍ

REHABILITAČNÍ

ZAŘÍZENÍ

  • rehabilitační lékař
  • fyzioterapie
  • fyzikální medicína
  • masáže
Úvodní strana » Reference

Reference

Vážená paní Navrátilová,

vyžádala jsem si na Vás kontakt, abych mohla poděkovat za skvělou péči, kterou mi věnovala Vaše spolupracovnice, paní Saparová. Mám dost velké zdravotní problémy a fyzioterapii je u mne třeba provádět hodně opatrně. Prošla jsem už různými zařízeními, ale při sebevětší snaze příslušných pracovnic mi rehabilitace nepomohla, nevyhovovala nebo mi mé problémy ještě rozbouřila.

Konečně NĚKDO, kdo je nejen milý svým vystupováním a zájmem, ale současně i profesionální. Je komunikativní, zajímá se o problémy svého klienta. Jsem nad míru spokojená. Paní Saparová našla způsob, jak mi ulevit. Jistě zná spoustu metod, ale je schopná vybrat nebo zkombinovat ty, které příslušnému jednotlivci nejvíce pomohou.  Je velmi pracovitá, na maximum využívá určený čas. Kontroluje, zda jsou její úkony ještě únosné, zda nejsou příliš bolestivé apod. Celý společně strávený čas byl nejen příjemný, ale hlavně efektivní.

Jsem moc ráda, že máte v kolektivu tak zkušenou fyzioterapeutku a doufám, že ji najdu na tomto pracovišti i příště, až budu potřebovat Vaše služby.

Skutečně si zaslouží poděkování, moc mi pomohla.

S pozdravem

J.D.

 

Dobrý den,

dovolte mi alespoň touto cestou ocenit nadstandardní práci fyzioterapeutky Veroniky Doležalové - Baranova ul.

Za svůj již bohužel dlouhý život jsem absolvoval řadu rehabilitací, ale takto důsledně a systematicky se mnou ještě nikdo nepracoval. Děkuji.

Hezký den

J.Z.

 

Dobrý den,

velmi ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala paní Kateřině Bečkové, která se mi věnovala po dobu několika týdnů. Přišla jsem k Vám v prosinci v opravdu velmi špatném stavu a s přetrvávajícími bolestmi. Díky odborné pomoci paní Bečkové, dobrým radám ke cvičení v domácím prostředí a hlavně díky jejímu opravdu velice vlídnému přístupu ke mně, se můj zdravotní stav zlepšil a bolesti ustoupily.

Její pečlivost a opravdový zájem pomoct mi mě velmi mile překvapil a děkuji za to.

Závěrem bych Vám ráda sdělila, že můj obdiv patří také všem, kteří mají na starosti recepci RAF. Jejich příjemné a milé vystupování musí zbavit ostychu každého, kdo k Vám jde poprvé. Častokrát jsem byla svědkem i jejich pěkného lidského přístupu hlavně ke starším pacientům.

Děkuji a přeji Vám všem ať jste zdraví a ať máte co nejvíce spokojených pacientů.

S úctou, I.N.