Úvodní strana » Služby » Manuální lifting

Manuální lifting

Získejte mladistvější vzhled bez chirurgických zákroků! Jedná se o velmi jemnou a účinnou metodu vyhlazování obličeje s okamžitým účinkem. Tato jemná technika se zaměřuje na mimické svaly obličeje, navozuje příjemný pocit hluboké relaxace a pohody.

Lifting – manuální vyhlazovací masáž obličeje

Lifting – manuální vyhlazovací masáž obličeje

Metoda vyhlazování obličeje s okamžitým účinkem. Vyhlazovací masáž obličeje je oblíbená právě z důvodu ihned viditelných výsledků. Má hloubkové a detoxikační účinky. Výsledkem této speciální techniky je viditelně mladší a příjemnější vzhled, současně dochází k odbourání stresu v obličeji a obnově harmonického vzhledu.

Obecně je znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém je provedeno napnutí pokožky. V současné době je žádaná neinvazivní manuální terapie, která využívá pouze speciálních masážních technik. Manuální lifting obličeje je velmi jemná technika, která se zaměřuje na mimické svaly obličeje, navozuje příjemný pocit hluboké relaxace a pohody.

Výraz obličeje odráží veškeré naše pocity a emoce, které zanechávají v obličeji stopy v podobě vrásek. Přirozený proces stárnutí nemůžeme zastavit, ale díky jednoduchým a systematickým masážním technikám můžeme tento proces zpomalit a dosáhnout tak mladšího a příjemnějšího vzhledu.

Chcete vyzkoušet neinvazivní omlazení obličeje s okamžitým výsledkem?

Domluvte si svůj termín na nejbližší pobočce

Pole označená * jsou povinná.